statystyka
Katalog Dobrych Stron DI
Blog > Komentarze do wpisu
Blogday 2009!

BlogDay 2009Tak jak w ubiegłym roku, tak i w tym przedstawiam wam 5 blogów, które ostatnimi czasy zawładnęły moim sercem;-) Idea BlogDay mówi, że powinienem zaprezentować blogi nie związane z tematyką mojego bloga co w moim przypadku moich 5 blogów jest jawnym nagięciem tej reguły;-) A zatem do rzeczy:

 1. We Are From Poland - świetny blog traktujący o polskiej muzyce alternatywnej. Spora ilość recenzji i newsów w odnowionej, przejrzystej szacie graficznej.
 2. Emigla - blog mojej koleżanki, miłośniczki fotografii, hand-made'u a także (jak sądzę) dobrej muzyki;-) PS Na blogu zerknijcie na zakładki odsyłające do jej artystycznych fotografii oraz innych, troszkę mniej popularnych blogów, które współtworzy;-)
 3. CHACIŃSKI - Bartek Chaciński, polski dziennikarz, zastępca redaktora naczelnego "Przekroju" pisze bloga, na którym można znaleźć recenzje mniej lub bardziej offowych płyt, relacje z koncertów oraz subiektywne uwagi. Blog Chacińskiego to jeden z najpopularniejszych polskich blogów traktujących o muzyce;-)
 4. Mocny W Gębie - kolejny blog dziennikarza współpracującego z "Przekrojem". Jarek Szubrycht rzeczywiście jest 'mocny w gębie' zaś jego teksty traktujące o polskiej scenie muzycznej to porcja wielu anegdot, żartobliwych komentarzy, relacji oraz felietonów, od których naprawdę nie mogę się oderwać. Polecam!
 5. Poletko Pana P. - wiem, wiem... Blogi polityczne to seria nudnych wpisów bez większej wartości. Jednak w tym świecie nudnych analiz, opisów, ataków politycznych jest blog Janusza Palikota;-) Palikot doskonale wie jak zaintrygować i zachęcić do czytania swojego bloga. Jego barwna postać znana z wielu dziwnych wystąpień, happeningów oraz niechęci do polityków PiSu sprawia, że to, co pisze, często trafia do gazet i jest szeroko dyskutowane. Nie ukrywam, że Palikot ciągle mnie fascynuje i chyba dlatego wciąż czytuję jego bloga z mniej lub bardziej poważnymi tekstami;-)

Ciekawe czy ktoś dzisiaj zalinkuje do mnie?;-)

poniedziałek, 31 sierpnia 2009, pan-audytor

Polecane wpisy

 • Muzyka ciszy

  W środę chyba trochę się pośpieszyłem z pisaniem o tym, że jesteśmy RAZEM w tym okresie. Pochówek prezydenta, a szczególnie miejsce pochówku to temat każdego n

 • Żałoba

  Nie chciałem pisać na ten temat. Chyba nikt nie chciał. Jednak waga sytuacji wymaga tego wpisu. Nie chcę uciekać się do hipokryzji (do której ostatnimi czasy na

 • Byłem na świętach...

  W te święta jak zwykle miałem zamiar dużo pisać tak aby was później raczyć jakimiś świetnymi tekstami o nowych płytach i innych wydarzeniach muzycznych a tak na

Komentarze
Gość: Retro Kadabra, *.adsl.inetia.pl
2009/09/24 18:46:53
Osobiście bardzo lubię czytać twórczość Ignoranta z wordpress.