statystyka
Katalog Dobrych Stron DI
niedziela, 17 stycznia 2010
Garść informacji

Nie wiedziałem jak zatytułować wpis więc wybrałem coś co często przewija się w różnych informacjach prasowych. W sumie lepsze to niż nic;-P

Sprawa #1

openerKu wielkiemu, nie tylko mojemu, zaskoczeniu Open’er Festival zdobył nagrodę w kategorii BEST MAJOR FESTIVAL na EUROPEAN FESTIVAL AWARDS 2009! Brotherhood Of Open’er od dłuższego czasu zachęcało do głosowania i informowało o kolejnych etapach ale jak zobaczyłem, że w finałowej rozgrywce walczyli z Glastonbury i Roskilde to sobie głosowanie podarowałem. Teraz żałuję bo mógłbym się ‘lansować’ udziałem w tym sukcesie;-) Ale oczywiście gratuluję wielkiego sukcesu!

Sprawa #2

Jak wszyscy wiedzą, że na Open’rze 2009 zagra Pearl Jam (w ogóle mnie nie kręcą) i Kasabian, którzy kręcą mnie ogromnie. Kto nie słyszał ostatniej płyty powinien żałować! Na zachętę mam wideo z ostatniego Glastonbury. Ach, te flagi;-)

Polecam również utwór „Shoot the runner”. Już sobie wyobrażam pogo pod Mainem jak to zagrają;-D Niestety jego teledysk nie jest dostępny na YouTube, a szkoda, bo to piękne dzieło, kto widział – ten wie.

Sprawa #3

W piątek, w Trójce Polskiego Radia, a dokładnie w Studiu koncertowym im. Agnieszki Osieckiej odbył się koncert Offensywa Deluxe, podczas którego wręczono Szczoty i podano kilka informacji na temat Off Festiwalu. Absolutną gwiazdą wieczoru był zespół Hey (przez ogromne zainteresowanie bilety były jedynie do wygrania w konkursie smsowym).

Nie chciało mi się słuchać, tym bardziej, że ‘żyłem’ Rajdem Dakar i oglądałem nagrane programy z Eurosportu z ostatnich dni, tak więc całość sobie ładnie, pięknie nagrałem. Nie podzieliłem tego na poszczególne części zatem całość ma ponad 2h i 50 minut (w trakcie jest serwis i „To był dzień”) ale myślę, że może się komuś przydać;-) Koncert Hey zaczyna się ok. 38 minuty.

Oto link (Rapidshare.com): KLIK! (rozmiar: 164798KB ~ 157mb, jakość: 128kbps, długość: 2:51:39). Oczywiście jeżeli ktoś ma jakieś zastrzeżenia co do umieszczenia tego nagrania na tym blogu to proszę o kontakt pod pan-audytor@gazeta.pl a link zniknie;-)

Miłego słuchania!;-)