statystyka
Katalog Dobrych Stron DI
niedziela, 07 marca 2010
Dwie reklamy - świetna muzyka

Przez ostatnie dwa tygodnie totalnie położyły mnie na łopatki dwie reklamy. Nie byłoby w nich nic aż tak porywającego gdyby nie odpowiednio dobrana muzyka.

Open Finance i Joe Cocker

Ok., muzyka może być fajna ale reklama też powinna chwytać za serce. Ta chwyta! Tak umiejętnie wycięty kawałek piosenki idealnie pasujący do scen z filmu po prostu musi robić wrażenie!

I oryginał "With A Little Help From My Friends" w wersji live:

Renault i Grizzly Bear

Pewnie nie jeden z nas zastanawiał się skąd ta muzyka;-) Jakby nie patrzeć Grizzly Bear należą do zespołów bardzo niszowych, znanych jedynie w bardzo ograniczonym środowisku. A szkoda, bo muzyka jest piękna, choć przyznam – trudna, ciężka w odbiorze przy pierwszych przesłuchaniach. Mam nadzieję, że przez tą reklamę ich popularność w Polsce (i w Europie) znacznie wzrośnie i w końcu nawiedzą nas, tak jak obiecali;-)

Poniżej wersja francuska, niemal identyczna z polską.

I oryginał "Two weeks" w wykonaniu Grizzly Bear.

sobota, 06 marca 2010
KAMP! solidnie remixuje!

kamp`W ostatnim czasie odwiedziłem moją babcie, która zrugała mnie za same plany tańczenia w Wielkim Poście… Ale jak tu nie tańczyć skoro nogi same rwą się do tańca?;-)

Wszystko to za sprawą miażdżącego remixu autorstwa bardzo aktywnej oraz naprawdę bardzo obiecującej grupy KAMP!, który trafił na moją skrzynkę mailową w połowie tego tygodnia.

Powiewający wiosennym samplem remix utworu "It is so" Natalie and The Loners (Natalii Fiedorczuk) możecie pobrać klikając w poniższy link:

KLIK!